10.10.2021 - 15:00 "Нова Баварія" Харків Друга ліга Чемпіонату України 13 тур
Goals
2
Мартинс
Scorers

Сьогодні, 10 жовтня, ФК «Вовчанськ» в рамках тринадцятого туру Чемпіонату Другий Ліги України, зіграв проти ФК «Скорук» Томаківка.

З перших хвилин матчу ФК «Вовчанськ» здорово почав пресингувати суперника. Зустрічаючи високо, Вовчанськ не давав довго думати супернику з м’ячем. Високий темп гри від господарів поля дав можливість Вовчанську швидко переходити з оборони в атаку за рахунок 2-3 передач. У першому таймі чималу кількість моментів для взяття воріт суперника створили господарі поля. Гострі простріли з флангів від Дмитра Батусова і Дениса Резепова не давали спокійно почуватися обороні суперника. Скорук в свою чергу провів кілька непоганих атак в першій половині зустрічі в результаті однієї з них відзначився забитим голом – 0:1. За підсумком першого тайму рахунок на табло був на користь ФК «Скорук» – 0:1.

У другому таймі, Вовчанськ став грати більш агресивніше і впевненіше і вже до 60 хвилини створив 2-3 небезпечні моменти біля воріт суперника. На 62 хвилині арбітр вилучив одного з гравців ФК «Вовчанськ» – Сергія Борзенко, і господарі поля залишилися в десятьох. Але через 10 хвилин вийшов на поле Луан Мартінс, ударом головою після подачі кутового удару, повернув нічийний рахунок на табло – 1:1. Швидкість гри не згасала буквально до самого кінця матчу. Вовчанськ намагався атакувати і створювати гострі моменти біля воріт Скорука. На 90 хвилині матчу арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку в ворота Вовчанська з якої і забив Скорук другий м’яч.

В результаті матчу ФК «Вовчанськ» поступився ФК «Скорук» з рахунком 1:2.