Футболисты ФК «Волчанск» в символической сборной первой половины Чемпионата Украины среди аматорских команд

Футболисты ФК «Волчанск» в символической сборной первой половины Чемпионата Украины среди аматорских команд.

Арсен Белименко

Деякий час він був резервним воротарем першолігового «Металіста 1925», та й у вовчанській команді зіткнувся з таким досвідченим конкурентом, як Леонідов. Тим не менш, виділений тренерським штабом ігровий час молодий воротар використав сповна. Це те «бойове хрещення», якого так потребував Белименко для остаточного переходу з юнацького футболу в дорослий. Арсен його витримав гідно, адже якщо на початку сезону проти більш досвідчених суперників грали інші, то в середині та наприкінці осінньої частини вже він витримував на нуль матчі проти тих же «Скорука» та «Мотора».

Кирило Єрмошенко

Єрмошенко вважався досить перспективним гравцем у першоліговому «Металісті 1925», тож здавалося, що коли він опинився на аматорському рівні, тут його чекатиме стабільна ігрова практика та зірковий статус. На ділі ж Кирилу довелося витримати жорстку конкуренцію на флангах, тому що і Джахар із Чепігою в обороні, і Батусов із Мряченком вище на флангах – це досвідчені гравці хорошого рівня. І якщо спершу Єрмошенко шукав себе в «Вовчанську», то з часом все впевненіше почав діяти зі стартових хвилин і в підсумку вибився в лідери серед провідних асистентів. Багато в чому Єрмошенку та Батусову завдячує своєю високою результативністю Анвулі, який пристосувався під гострі флангові передачі цих гравців.

Олексій Покосенко

Вовчанський захист цього сезону відіграв на п’ятірку – пропустивши лише п’ять м’ячів у 13 зустрічах, і якраз досвідчений Покосенко був одним із тих, хто робив цей чудовий результат. Олексію не відмовиш у вмілості гри захисника – випередженні суперників, виграші в верховій боротьбі. Він уміє діяти проти форвардів різного плану. А ще володіє сильним ударом і вмінням пробити головою, тож регулярно відзначається й біля чужих воріт.

Мішель Ікем Анвулі

Нігерієць дуже здорово заявив про себе ще наприкінці минулого чемпіонату, а вже в новому сезоні взагалі став лідером атак ФК «Вовчанськ». Анвулі – господар чужих карних майданчиків. З легкістю виграє позиційну боротьбу та грає на випередження, може замкнути передачу…

Share:

Добавить комментарий