«Миколаїв» – «Вовчанськ» 2:0

Сьогодні, 6 жовтня, в рамках 12 туру Чемпіонату Другої Ліги України, ФК «Вовчанськ» в гостьовому матчі грав проти МФК «Миколаїв».

На початку першого тайму, Вовчанськ почав зустрічати суперника на своїй половині поля. Грамотно перебираючи гравців в обороні, Вовчанськ не підпускав гравців «Миколаєва» до своїх воріт. Перший тайм особливо небезпечними моментами не запам’ятався. Миколаїв атакував переважно через стандарти. Вовчанськ більше намагався створити небезпеку через контратаки, своєчасно вибігаючи з оборони. Перший тайм закінчився нульовою нічиєю.

У другому таймі Вовчанськ почав більше грати з м’ячем. У своїй звичній манері гості взяли м’яч під свій контроль і намагалися розіграти комбінаційну атаку. На 64 хвилині хороший момент щоб забити гол був у Дмитра Пентелейчука, який пробивав головою у штрафному майданчику, але м’яч пролетів повз ворота. На 66 хвилин арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку в ворота «Вовчанська» з якої і відкрив рахунок в матчі МФК «Миколаїв» – 1:0. Через 7 хвилин Миколаїв забив другий м’яч – 2:0. Після пропущеного м’яча Вовчанськ додав ще більше в атакуючому плані. Вовчанськ більше перебував з м’ячем і все більше створював переважно небезпечних моментів. Але забити в цій грі ФК «Вовчанськ» так і не вдалося.

За підсумком матчу, ФК «Вовчанськ» поступився МФК «Миколаїв» з рахунком 2:0.