«Реал Фарма» – «Вовчанськ» 2:0

Сьогодні, 13 листопада, у рамках вісімнадцятого туру Чемпіонату Другої Ліги України, ФК «Вовчанськ» зіграв у гостьовому матчі проти ФК «Реал Фарма».

Вовчанськ непогано розпочав перший тайм. Намагаючись контролювати м’яч на чужій половині поля, Вовчанськ змушував суперника пересуватися без м’яча. У першій половині зустрічі хороші моменти для взяття воріт ФК «Реал Фарма» були у Владислава Галушки, який кілька разів відірвався від захисників і пробив по воротах, також непоганий момент був у Леона Гладковського, який пробивав у дальній кут воріт, далекий удар Максима Багачанського. за межами штрафної площі. Але в першому таймі забити гол не вдалося і команди пішли в роздягальню, не відкривши рахунок – 0:0.

У другому таймі Вовчанськ продовжив дотримуватися тактики, яку намагалися реалізувати в першому таймі. Гра проходила здебільшого на половині суперника. У перші 15 хвилин Вовчанськ небезпечно розкривав оборону суперника через флангові простріли, з якими створював Дмитро Батусов та Кирило Єрмошенко. До середини другого тайму Вовчанськ контролював хід гри. На 75 хвилині ФК «Реал Фарма» вибіг у контратаку та забив перший гол у матчі. – 1:0. А за 2 хвилини арбітр вказав на одинадцятиметрову у ворота гостей, з якої господарі забили другий м’яч – 2:0. Вовчанськ до кінця матчу намагався відіграти ці пропущені два м’ячі. Єгор Коваленко, який пробивав головою дуже небезпечно, міг скоротити рахунок у матчі, але м’яч пройшов повз ворота. Також останніми хвилинами Вовчанськ створив тиск біля воріт господарів, але забити так команді і не вдалося.

За підсумком матчу ФК «Вовчанськ» поступився ФК «Реал Фарма» з рахунком 2:0.