«Вікторія» – «Вовчанськ» 0:1

Сьогодні ФК «Вовчанськ» зіграв у заключному двадцятому турі переведення половини Чемпіонату Другої Ліги України.

У першому таймі Вовчанськ чудово контролював м’яч. За рахунок грамотних переміщень на футбольному полі Вовчанську вдавалося відірватися від опіки та розіграти комбінаційну атаку. У першому таймі небезпечних моментів було небагато. Гра більше проходила у боротьбі за центр поля. На 27 хвилині, відмінний момент для взяття воріт був у Дмитра Батусова, який прийняв м’яч у штрафній зоні після подачі з флангу і пробив трохи вище за поперечину воріт. ФК «Вікторія» створювала свої моменти через подачі та простріли з флангів, лінія оборони та голкіпер чудово впоралися з цим у першому таймі. Перша половина зустрічі була нерезультативною та команди пішли на перерву з нулями на табло.

Другий тайм Вовчанськ розпочав упевнено. У перші хвилини матчу гості вже створили найнебезпечніший момент. Леон Гладковський вибіг віч-на-віч із воротарем і пробивав у дальній кут, але голкіпер впорався з ударом. Далі Вовчанськ більшою мірою заволодів ініціативою і дедалі більше опинявся біля воріт суперника. Дуже чудово команда грала у швидкий футбол. За рахунок одного-двох дотиків та передач на третього, Вовчанськ швидко перемішався зі своєї половини поля на чужу. Не погані моменти створив у другому таймі, Кирило Єрмошенко, Вендел та Владислав Галушка. На 80 хвилині після передачі від Дмитра Пентелейчука в один дотик пробив по воротах Єгор Коваленко і відкрив рахунок у матчі – 0:1. Після забитого м’яча Вовчанськ не зупинився і продовжував атакувати, щоб збільшити рахунок на табло. До кінця матчу гості добре розігрували атаки та тримали м’яч під контролем.

За підсумками матчу ФК «Вовчанськ» здобув гостьову перемогу над ФК «Вікторія» з рахунком 0:1. Вітаємо команду з перемогою.