«Вовчанськ» – «Енергія» 4:0

Сьогодні, в рамках одинадцятого туру Чемпіонату Другий Ліги України відбувся матч в якому ФК «Вовчанськ» приймав на домашньому стадіоні ФК «Енергія» з Нової Каховки.

Перший тайм ФК «Вовчанськ» здорово почав. Команда відразу з перших хвилин взяла м’яч під свій контроль і за рахунок грамотного переміщення по футбольному полю Вовчанську вдавалося грати швидко в один-два дотики. В середині першого тайму, на 24 хвилині, гравець ФК «Енергія» сфолив на Сергія Костюка в штрафній зоні. Арбітр бездоганно показав на одинадцятиметрову позначку, з якою впевненим ударом Іван Пець вивів команду вперед. Через 5 хвилин матчу, Єгор Коваленко сильним ударом з 30 метрів пробив чітко в верхній кут воріт і замінив рахунок на табло на 2:0. Далі ФК «Вовчанськ» відчув упевненість і став грати більш розкуто, створюючи небезпечні моменти один за одним. На 44 хвилині Іван Пець оформив дубль, вигравши верхову дуель після подачі кутового – 3:0. На перерву Вовчанськ пішов з упевненою перевагою в три м’ячі.

У другому таймі, Вовчанськ спокійно контролював м’яч знаходячи розриви між лініями щоб провести небезпечну атаку. Завдяки гострим фланговим простріламу Дмитра Батусова і Кирила Єрмошенко, Вовчанськ постійно створював небезпеку біля воріт «Енергії». Кілька небезпечних ударів ФК «Вовчанськ» завдав з центральної зони. На 80 хвилині Владислав Галушка прийняв м’яч в штрафній зоні і другим дотиком пробив у нижній кут воріт, голкіпер з ударом не впорався і рахунок на табло змінився на 4:0 на користь господарів поля. До кінця матчу Вовчанськ повністю володів ініціативою і довів матч до логічного завершення.

За підсумком матчу ФК «Вовчанськ» здобув велику перемогу над ФК «Енергія» з рахунком 4: 0. Вітаємо команду з перемогою.