«Вовчанськ» – «Нікополь» 2:0

Сьогодні, 16 жовтня, відбувся 14 тур Чемпіонату Другої Ліги України, в якому ФК «Вовчанськ» в домашньому поєдинку грав проти ФК «Нікополь».

На початку матчу команди спершу придивлялися один до одного. Намагаючись тримати м’яч під контролем, Вовчанськ, спокійно готував сприятливий момент для атаки. Вже до середини першої половини Вовчанськ міг двічі відкрити рахунок в матчі. Спершу небезпечно пробивав Єгор Коваленко у нижній кут воріт, а потім небезпечно пробивав Сергій Костюк зі штрафного удару. Після 30 хвилини шансів щоб вийти вперед у господарів поля стало ще більше. Спершу зі штрафного удару з дальньої дистанції пробивав Луан – м’яч потрапив у поперечину, а через 2 хвилини Єгор Коваленко пробивав з кута штрафний і так само перекладина воріт врятувала гостей поля. Також здорово пробивав Максим Багачанський з дальньої дистанції, але голкіпер парирував удар і перевів м’яч в сторону. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0.

У другому таймі, Вовчанськ додав у швидкості гри. Господарі поля створювали один момент за іншим. Відмінні моменти були у Єгора Коваленко, який здорово пробивав у штрафному майданчику три моменти мав Вендел – хороший удар після скидання Луана і пару хороших ударів головою, також небезпечно низом пробивав Дмитро Батусов. Варто відзначити хороші дії голкіпера суперника, який до 75 хвилині тримав ворота на замку. Рахунок вдалося відкрити Єгору Коваленко який забив гол після подачі з флангу – 1:0. Буквально через 4 хвилини Вовчанськ забив другий м’яч. На цей раз здорово пробив Луан з-за меж штрафного майданчика. – 2:0. Час, що залишився Вовчанськ контролював м’яч на чужій половині поля намагаючись забити ще більше. Так само хороша можливість що б забити була у Дениса Резепова, який пробивав з-за меж штрафного майданчика. Кілька небезпечних моментів з кутових ударів Вовчанськ створив в решту 10 хвилин матчу.

За підсумком матчу ФК «Вовчанськ» здобув перемогу над ФК «Нікополь» з рахунком 2:0.

Вітаємо всіх футболістів і уболівальників ФК «Вовчанськ» з перемогою!