«Вовчанськ» – «Таврія» 0:0

Сьогодні відбувся 19 тур Чемпіонату Другої Ліги України, в якому ФК «Вовчанськ» приймав на домашньому стадіоні ФК «Таврія» із міста Сімферополь.

Перший тайм небезпечними моментами особливо не запам’ятався. На футбольному полі команди боролися за центр поля та хто володітиме ініціативою у матчі. ФК «Вовчанськ» намагався грати переважно низом, виходячи із оборони за рахунок правильного своєчасного відкривання півзахисників. ФК «Таврія» намагався атакувати більше флангами, намагаючись створити небезпеку біля воріт господарів за рахунок прострілів із флангу. Під кінець першого тайму, гарний момент для того, щоб відкрити рахунок у матчі був у Дмитра Батусова, який обіграв на фланзі захисника, змістився в центр і сильним ударом через штрафну зону пробивав по воротах, м’яч пройшов трохи вище за поперечину. Перший тайм закінчився із рахунком 0:0.

Другий тайм «Вовчанськ» розпочав дуже активно. У перші 15 хвилин команда відзначилася двома небезпечними моментами. Небезпечний кутовий, який подавав Михайло Рудавський, мало не призвів до забитого голу і небезпечний момент був у Леона Гладковського, який пробивав зі штрафної зони, але влучив у штангу воріт. У другій половині зустрічі в ході гри домінували господарі атакуючи через фланги команда створила чимало моментів біля воріт суперника. Гра більше проходила на половині поля суперника. Гарний момент був у Дениса Резепова, який бив зі штрафного майданчика, голкіпер врятував команду. До кінця матчу Вовчанськ забрав ініціативу і буквально насів на ворота суперника. Здорово пробивав Єгор Коваленко після подачі Михайла Рудавського, м’яч пройшов вище воріт. На жаль, забити ФК «Вовчанськ» у цьому матчі не вдалося і матч закінчився з рахунком 0:0.

За підсумками матчу ФК «Вовчанськ» розійшовся з ФК «Таврія» нульовою нічиєю.