«Вовчанськ» – «Тростянець» 3:5

Сьогодні, 6 листопада, у рамках 17 туру Чемпіонату Другої Ліги України ФК «Вовчанськ» у домашньому матчі грав проти ФК «Тростянець».

На початку першого тайму «Вовчанськ» активно почав контролювати м’яч на чужій половині поля. До середини першого тайму у ФК «Вовчанськ» було щонайменше 3 моменти для взяття воріт суперника. Хороші моменти були у Вендела, який пробивав у дальній нижній кут, перекладина ударом з-за меж штрафного майданчика та небезпечний удар Єгора Коваленка. Після 25 хвилин матчу ФК «Тростянець» зумів забити 3 м’ячі у ворота суперника буквально за 10 хвилин. Вовчанськ у свою чергу після пропущених м’ячів намагався відіграти і повернути перевагу. Декілька небезпечних моментів господарі створили, але в першому таймі відігратися не вдавалося.

Другий тайм, розпочався дуже активно, вже на 47 хвилині матчу завдяки гарному проходу Вендела, було призначено пенальті у ворота Тростянця, який чудово виконав Леон Гладковський. – 1:3. І буквально за 3 хвилини арбітр призначив на одинадцятиметрову позначку у ворота господарів поля, з якої Тростянець і забив четвертий м’яч. – 1:4. І все ж Вовчанськ не здавався і намагався створити небезпечні моменти біля воріт суперника, за рахунок гострих передач, що проникають між лініями і за рахунок індивідуальних якостей. Декілька небезпечних кутових і чимала кількість гострих прострілів ФК «Вовчанськ» зробив під час другого тайму. На 84 хвилині Вовчанськ відіграв один м’яч, Вендел сильним ударом у штрафному майданчику влучив у ворота суперника – 2:4. Тростянець у свою чергу не хотів відпускати перевагу та забив п’ятий м’яч на 86 хвилині. – 2:5. На 89 хвилині Вовчанськ забив ще один м’яч із кутового удару. З гарної подачі Максима Баганського гол у ворота забив Луан Мачадо Мартінс. – 3:5.

За підсумком матчу ФК «Вовчанськ» поступився у домашньому матчі ФК «Тростянець» з рахунком 3:5.